Pakketeibid erikujundusega

Pakketeibid teie värvides või logoga

Pakketeipidele trükkimine muudab pakendid unikaalseks. Leia sobiv materjal ja stiil Pagerri trükiveebist.

Pakketeibid erikujundusega

Kõrge kvaliteediga ja taskukohased Pakketeibid

Pakketeibid on mõeldud just teile. Meilt leiad kõige laiema valiku täpselt õigeid trükitooteid. Leiame teile õige trükikoja ja teeme teie Pakketeibid täpselt sellised nagu soovite. Prindime alati kvaliteetselt ja hoiame teid protsessiga kursis. Vali välja sobilikud efektid ja nii saadki Pakketeibid erikujundusega.

Pakketeibid erikujundusega trükib Pagerr Select

 Pakketeibid erikujundusega rated  stars

Pagerr on trükivahendaja, kes leiab parima tegija vastavalt soovile. Pagerri algorütm leiab enamasti kõige säästlikuma viisi trükkimiseks, tagades parima kvaliteedi ja hinna. Tihti on lõpptrükise tegemisel seotud mitmed trükikojad ja kõik see info on ka meie klientidele nähtav.

Leia teised tegijad

Pagerr Print

Pagerr OÜ
Parda 5, Tallinn 10151
+372 5398 0943
[email protected]

Kellele on vajalikud Pakketeibid?

Pakketeibid on vajalikud just sinu ettevõttele. Sa saad personaalsed tooted ja enamatki veel. Koos Pagerriga, sa leiad ideaalse lahenduse enda ettevõttele.

Miks osta Pakketeibid?

Palju valikuid, sest see on võimalus oma brändi nähtavaks muuta. Pakketeibid on mõeldud täpselt selle jaoks, et teid nähtavaks muuta. Ja Pakketeibid saad personaliseerida vaid loetud klikkidega.

Kuidas saada Pakketeibid ?

Tegime tellimise protsessi lihtsaks, et saaksite Pakketeibid kiirelt ja mugavalt, täpselt sellisena nagu vaja. Vali sobilikud Pakketeibid valikud ja lisa effektid, seejärel lae ülesse disain ja hakkamegi tootma.

Milline materjal valida, et teha perfektsed Pakketeibid?

Valik on meil lai, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Valida saate aga teie.

KKK

Mis on Pakketeibid?

Me teeme Pakketeibid igaks olukorraks. Kui sa tahad enda brändiga silmapaistev olla, siis tark on tellida Pakketeibid. Kasuta täpselt siis kui vaja, ja seal kus vaja enda brändi Pakketeibid.

Kas saab teha ka erivärve?

jah, Pakketeibid saad teha endale sobivates värvides. Me ei anna piiranguid, tee vaid enda valikud.

Kui kaua see kestab?

See varieerub, kui kaua Pakketeibid kestavad, kuid saame öelda, et piisavalt!

 

Kuidas tellida Pakketeibid veebist?

Me tegime tellimise protsessi eriti lihtsaks. Sa saad ise personaliseerida enda Pakketeibid ja lase meil teha kõik muu. Mõne klikiga saad valida enda eelistused trükile kujundusele ja kättesaamisele. Pärast valikute kinnitamist on tellimuse staatus alati reaalajas jägitav.

Kuidas saan kätte Pakketeibid order?

Et olla kindlad, et saad enda Pakketeibid kätte õigel ajal, saad valida just endale kõige sobilikuma kohaletoimetamise valiku. Või kui eelistad ise järgi tulla, siis võid valida endale lähima Pagerri pickup punkti.

Millal pean maksma Pakketeibid order?

Et vältida viivitusi tellimusega, pakume erinevaid maksemeetodeid. Et protsess oleks sujuv, saad maksta lihtsalt ja automaatselt meie veebi kaudu. Kohe kui oleme makse kätte saanud, asume tellimust täitma.

Kuidas saan personaliseerida Pakketeibid ?

Enamus valikutest on näha tootelehel. Vali sobilik toode ja peronaliseeri täpselt vastavalt enda vajadustele.

Kuidas saan kujundada enda Pakketeibid ?

Oleme teinud selle eriti mugavaks ja pakume Sulle lausa 3 eri varianti. 1) Lae üles enda disain meie süsteemi - See peaks olema juba trükisobilik PDF. 2) Võid disainida meie veebilehel interaktiivse kujundusprogrammi kaudu. Saad valida ka olemasolevatest kujundustest ja lisada enda info. 3) Pakume ka professionaalset kujundusteenust. Meie kogenud disainerid teavad kuidas luua Sulle ideaalsed Pakketeibid .