Väike samm ettevõttele,

suur samm looduse jaoks

Sina, kui ettevõtte esindaja, kes vajab tegutsemisel reklaamtrükiseid, infolehti, etikette ja muid trükiseid saad astuda lõpuks esimesed sammud rohelise tootmise ja tarbimise suunas.

Päästame nii palju

kui koos suudame

Eestis läheb iga päev raisku umbes 50 tonni paberit, mis võrdub aastas umbes 14 miljoni euro väärtuses trükipotensiaaliga. Pagerr on võtnud eesmärgiks maksimaalselt optimeerida paberi kasutamine trükikodades ning seeläbi säästa puid.

Pagerr pühendub täielikult

paberi säästmisele trükinduses

Pagerri veebikeskonnas on võimalik lõppklientidel tellida erinevaid trükiseid, mis lisatakse automaatselt trükikodades trükiplaatidel olevatele vabadele aladele ja seega kasutatakse ära paber, mis vastasel juhul läheks raisku. Tegemist on kõige loodussõbralikuma trükkimisviisiga, sest isegi paberi taaskasutuse puhul kulub palju ressurssi ja see nõuab lausa 40% uut paberit.

EESMÄRK – SÄÄSTAME 100 PUUD

 

Pagerri eesmärk on kahe nädala jooksul, perioodil 19.03-01.04, säästa 100 puud trükkides trükiseid vaid ülejäägipaberile. Lisaks sellele istutame iga säästetud puu kohta ühe uue puu, et Eesti metsad rohetaks ja meid ikka edasi rõõmustaks. Sina, kui ettevõtte esindaja, kes vajab tegutsemisel reklaamtrükiseid, infolehti, etikette ja muid trükiseid saad astuda lõpuks esimesed sammud rohelise tootmise ja tarbimise suunas.

EESMÄRK

JÄLGI PROGRESSI

Jälgi igapäevaselt progressi säästetud puudest. Vähendame üheskoos oma jalajälge trükiste trükkimisel ja kasutame paberi ära maksimaalsel võimalikul moel. Kas saame üheskoos kokku säästetud 100 puud, tänu millele istutatakse tore metsasalu, mille elluärkamisele oled hoo andnud just Sina! 

Tänased suurimad säästjad

ISTUTAME LISAKS 100 UUT PUUD

Koostöös Mittetulundusühinguga Koosloodus istutame iga Päästetud puu kohta veel ühe puu Eesti metsadesse. Uuringute põhjal napib meie metsades just laialehiseid puuliike (tammed, pärnad jm) ning neid peaks olema rohkem. Majandusmetsades neid ei istutada, kuid monokultuursed puupõllud pole loodusliku mitmekesisuse vaatepunktist hea variant ning laialehised puud pakuvad kodu väga paljudele organismidele. Nii teeme seda koos Koosloodusega. Kõik Kooslooduse istutusalad saavad ka külastatavateks loodushariduse õpperadadeks.

ASTU ROHELISEM SAMM

Saada meile info oma trükivajaduste ja soovide kohta. Lubame, et teeme sulle konkureeriva pakkumise. Läbi Pagerri trükkides saame pakkuda kõige loodussõbralikumat trükilahendust ning lisaks kuni neli korda soodsamat trükihinda. Mis võiks olla veel parem aeg, testida ära tellimus Pagerri trükiteenuste platvormi kaudu? Näiteks ühe Eesti väikese rõivatootja hinnasiltide kuukogusega säästame juba 0,4 puud. Lisaks säästetud puudele saavad kasvama ka uued puud, kellele andsid elu just sina!

MÄRGIME ÄRA!

Sammu astunud ettevõtted märgitakse ära kodulehel, digitaalsel välireklaamil ja premeeritakse diplomiga.

See on väike samm ettevõttele, aga suur samm meie looduse jaoks. #PuudKotib

VAATA KA TEISI ETTEVÕTTEID, KES ON ASTUNUD ROHELISEMA SAMMU

JA SAA OSAKS NEIST!

close