4.5/5 Hinnang Pagerri töödele

Loe lähemalt, kuidas on meie kliendid jäänud rahule oma trükistega.

Risto Kaljurand/LeVinum

Pagerr on trükiteenus ülejäänud trükitööstuse materjalidele, et saaks antud paberipinda maksimaalselt kasulikult ära kasutada. Lihtne ja loogiline ülesehitus disainil.

Risto Kaljurand - LeVinum
Jan Projekt OÜ

Leht mis reageerib kiiresti minu trükisoovidele. Parimad hinnad, hea kvaliteet ja kiire tarne. Tugisüsteem on alati abivalmis!

Jan Projekt OÜ
Etter Reklaam OÜ / logotooted.ee

Suhteliselt soodne hind, kiirus ja lihtne tellimine

Etter Reklaam OÜ / logotooted.ee
Sven Idarand, Omaklubi Spordiklubi

Mulle meeldis koduleheküljelt tellimine - hea lihtne valikute tegemine ja info sisestamine (e-maili teel muidu alati keeruline). Samas, kui mul tekkis küsimusi, siis sain kiiresti vastused ja lahendused. Muidugi väga super see, et saad ise valida kas oled hinnatundlikum või ajatundlikum tellija (see võib tihti kujuneda nii erinevate tellimuste puhul).

Sven Idarand, Omaklubi Spordiklubi
Sven Anderson

Mulle meeldis platvormi juures võimalus teada hinda ja tellimuse saabumist. Ma hindan ka seda, et võimalus on ka laadida oma enda disaini fail üles või siis tegeleda disainiga netis. Pagerr on trükkimise teenus, mida võib nimetada ratsionaalseks jätkusuutlikuseks, st roheline mõtlemine ilma emotsioonidesse minemata.

Sven Anderson
talents.fund

Pagerr on keskkonnasõbralik trükifirma. Meeldib Pagerri kiire ja selge kommunikatsioon - teame täpselt, mis ajaks tellimustöö valmis saab ja saame ülevaate iga detaili kohta (paberi paksus, värv, kujundus jne). Kiire reaktsioon on samuti kasuks.

talents.fund
Studio Babiana

Trükiteenus, mis on tehtud lihtsaks! Saan ise disainida nii nagu soovin, esmased hinnad on kohe näha! Meeldib ka see, et enne tellimuse täitmist võetakse ühendust, et täpsustada detaile.

Studio Babiana
Ave

Kiire ja mugav lahendus oma trükiste kättesaamisele. Lihtne tellida ja kiire tarneaeg!

Ave
close