Plakatid fotopaberil

Alates 25.99

Muuda enda pildid, mille üle sa kõige rohkem uhkust tunned, nähtavaks Pagerri fotopaberil postriga! Prindi oma pildid 190gsm spetsiaalsele postri suuruses paberile. Jah! Sinu lemmik pildid saavad olla suurte plakatite suuruses intensiivsetes värvides. Vali 4 suuruse vahel ja telli alates ühest tükisest. Mida sa ikka veel ootad?

  • Vali 4 suuruse vahel
  • Saadaval alates 1 tükkist
  • Imeline viis oma piltide näitamiseks

Alusta siit toote omaduste valimisega:

{{nbd_fields['f1561922782038'].invalidOption}} is not available
- +   - +   mm
Laius: min - maks
Kõrgus: min - maks
Invalid value
{{nbd_fields['f1.56192249788E+12'].invalidOption}} is not available
{{nbd_fields['f1563049462248'].invalidOption}} is not available

Choose Quantity & Production Speed

Kogused
Toote hind (Lisandub tarnehind)
Urgent (24h)
Reede
29 jaan.
Fast (3 days)
Teisipäev
2 veebr.
Moderate (1 week)
Neljapäev
4 veebr.
Economy (1 month)
Teisipäev
2 märts
{{_break.val}} / tükk
Lisa kohandatud kogus update

Please check invalid fields and quantity input or choose a different combination!

Tootekood: Photo Posters Kategooria:
Nõuded failile
Failide lisamine on lihtne. Lihtsailt jälgi neid soovitusi, kui sa asud disainima ja üles laadima oma disaini. Lisa 3mm lõikevaru. Hoia vähemalt 4 mm ohutusvaru. Kasuta CMYK värviprofiili. Resulutsioon peab olema vähemalt 300 dpo. Fondi suurus peab olema vähemalt 6pt.

Kas trükifail on korrektne?

Kui fail ei ole korrektne, tekivad viivitused või lõpptulemus osutub ootamatult erinevaks.

Pea meeles, failide korrektsuse eest Pagerr ei vastuta!

Õiged faili mõõdud.

Trükifail peab olema täpselt sama suur nagu lõpptoode. Kui tegu on A4 suuruses flaieritega, siis ka fail peab olema A4 mõõtudes. Seega, kujundusprogrammi avades, sisesta kohe õiged mõõdud ja lehekülgede arv.

Kindlasti kasuta CMYK värve.

Kui arvuti ekraanil näeme me RGB värviruumi kujutist, siis trükis kasutakse CMYK värve. Kohe, kui asud trükifaili tegema, vali CMYK värviruum ja kõik digitaalsed pildid mida trükisele lisad tuleb ka eelnevalt CMYK-i konvertida.

Lisa lõikevaru 3mm.

Faili tehes kindlasti lisa toote suurusele 3mm lõikevaru igast servast. Pea meeles, et lõikevaru ei ole lihtsalt valge ala vaid sellele alale pead ka oma disaini lisama. Nt taustavärvi.  Nii saad vältida veidraid valgeid jooni ümber disaini.

Jäta ruumi lõikamiseks.

5mm igast servast võiks jääda ohutusvaru. Seda pead ise meeles pidama, sest kujundusprogrammides ohutusvaru lisada ei saa. Ohutusvarule tähtsaid elemente ära paiguta, sest kogemata võib juhtuda, et lõigatakse need lihtsalt maha.

Teravad ja selged kujutised.

Et pilt tuleks trükist sama ilus nagu on see arvutiekraanil, peab selle resolutsioon olema vähemalt 300dpi-d. Logo võiks olla vektorgraafikas, mitte lisatud pildina. Tekstid peaks kindlasti muutma piirjoonteks (outline), et täpitähed ja fondid kaduma ei läheks.

Salvesta PDF fail.

Kui disain valmis, salvesta see PDF formaadis. Kõik trükise lehed/pooled peaksid olema ühes failis eraldi lehtedena. Nt. kahepoolse trüki puhul on vaja 1-te PDF-i mis sisaldab 2 lk (eesmine pool ja tagumine pool). Lisaks veendu, et kõik eelnev oleks täidetud!

close