Hakka meie

trükipartneriks

Tõstame teie trükikoja efektiivsust muutes teie kasutamata jäänud potentsiaali uuteks klientideks. Säästame koos nii loodust kui raha.

trees

Saage osa kasvavast trendist

Kui enamus teenuseid ja tooteid on juba lihtsasti internetis saadaval, siis trükiste tellimine on endiselt keerukas ja aeganõudev. Me anname võimaluse ka trükikodadele, et käia kaasas kasvava trendiga. Muudame trükiste tellimise protsessi klientidele mugavaks ja kättesaadavaks igas nutiseadmes.

Suurendage oma kliendibaasi

Enam ei ole vaja uutele klientidele tõestada oma trükikoja võimekust ja usaldusväärsust. Aeganõudvad ja kulukad turundusstrateegiad on nüüd minevik, sest meie kliendid usaldavad meid ja meie partnereid. Nii saab teie trükikoda võimaluse eriti lihtsa vaevaga oma kliendibaasi suurendada.

Kasutage viimsetki potentsiaali

Kui te endiselt panete nädalavahetuseks masinad magama, siis raiskate vääruslikku aega. Hoides masinad tööl ning optimeerides igat trükiplaati saate ära kasutada oma trükikoja täieliku potentsiaali. Nii vähendate märkimisväärselt ka enda trükikoja jäätmete hulka ja säästame koos loodust.

Trükkige riskivabalt

Unistus probleemivabadest klientidest saab nüüd tõeks. Ei mingeid probleemseid trükifaile, ei mingeid maksmata jäänud trükiarveid, ei mingeid ootamatuid partnerluse lõppe. Loome kõigile osapooltele kasuliku partnerluse, et teie trükikoda saaks keskenduda murevabalt trükkimisele.

Kuidas see toimib?

1. Klient kujundab ja tellib Pagerr’i veebist trükised

Klient valib meie veebilehel vajaliku trükise ja kõik seda puudutavad andmed. Kliendil on võimalus, kas oma eelnevalt tehtud disain üles laadida või kasutada meie online kujundamise tööriista. Pagerr’i veebilehel on saadaval enamasti ainult standartmõõtudes trükised.

2. Klient valib tarneaja ja maksab trükiste eest fikseeritud hinna

Trükiste hind on juba enne tellimuse esitamist fikseeritud, et klient ei peaks oma aega kulutama hinnapakkumiste saamisele. Hinna fikseerib Pagerr’i süsteem dünaamiliselt vastavalt nõudluse ja pakkumise suhtele. Klient teeb trükiste eest enamikel juhtudel täielikus ulatuses ettemakse.

3. Partner-trükikoda valib tellimused täitmiseks vastavalt sobivusele

Trükikodadel ei ole kohustust täita kõiki sissetulevaid tellimusi, näiteks kui Pagerr’i poolt pakutud ja kliendi poolt makstud hind ei ole sobilik. Selle asemel, et aega kulutada hinnapakkumiste tegemisele, saab trükikoda valida täitmiseks need tellimused, mis neile endile sobivad.

4. Valmis trükiste tarne klientidele

Kui valitud tellimused saavad trükitud, siis trükikoda ei pea ise vaeva nägema, et pakke vormistada kullerteenuse pakkujatega. Pagerr’i süsteem vormistab pakikaardid ise ja kutsub kulleri teie trükikotta kaubale järgi.

123colors

Liitu trüki-innovatsiooniga!

Hakka meie partneriks. Liitusmisavalduse täitmine võtab ainult minuti.

  [dynamichidden printhousename "CF7_GET key='printhousename'"]
  [dynamichidden verify-ey "CF7_GET key='bnc-ver-id'"]


  Pagerr marketplace wide selection of prints

  Suurim valik kõrge kvaliteediga trükitooteid

  Pagerr marketplace wide selection of prints

  Parimad trükipartnerid kogu Euroopast ühes kohas

  Pagerr marketplace wide selection of prints

  Maksimeerime tootmise effektiivsuse ja vähendame jääke

  Pagerr marketplace wide selection of prints

  Kõrgelt hinnatud ja usaldusväärne trükikogemus

  close