Varasele tellijale erihinnad

Kalendrid Enda Kujundusega

Kalendrite trükkimine - Telli firmale oma disainiga kalender

Kalendrite trükkimine lihtsalt ja mugavalt. Tee ise oma kalender, vali pildid, lisa logo ja meie trükime kalendrid. Kalendrite valmistamine on Pagerri kaudu lihtne. Valikus nii seinakalender, trio kalender, lauakalender kui ka erilahendusega kalender. Tee ise oma kalender meie kaudu.

Kalendrid Enda Kujundusega

Kõrge kvaliteediga ja taskukohased Kalendrid

Kalendrite trükkimine lihtsalt ja mugavalt. Tee ise oma kalender, vali pildid, lisa logo ja meie trükime kalendrid. Kalendrite valmistamine on Pagerri kaudu lihtne. Valikus nii seinakalender, trio kalender, lauakalender kui ka erilahendusega kalender. Tee ise oma kalender meie kaudu.

Pagerr Print

Leiame Sinu trükitöödele parimad tegijadPagerr leiab automaatselt Sulle kõige sobilikumad trükikojad, parima võimaliku hinnaga.

Trükk on alati kvaliteetne ja täpneEnamasti trükime suurtes trükikodades, kus on kõige rohkem ka vabu paberialasi, kuhu lisada meie klientide tööd.

Erinõudmiste täitmine ja järeltöötlusOlenevalt trükise keerukusest, enamasti väiksemad trükikojad teevad lõikamise ja järeltöötluse teie trükistele.

Kalendrid Enda Kujundusega trükib Pagerr Select

 Kalendrid Enda Kujundusega rated Five stars

4.7 - Pagerr Selecti eelistab enam kui 1349 klienti

Usalda oma trükised ekspertide hoolde. Pagerr Select leiab alati kõige sobilikumad trükikojad Sinu trükitööde jaoks. Et säästa kõigi aega ja resursse, otsib Pagerri süsteem õiged tegijad iga tootmise etapi jaoks. Kasutame ära suurte trükikodade paberijääke ja toome lisatööd kohalikele väikestele tegijatele. Trükk Pagerrist.

Vaata hinnanguid

Leia teised tegijad

Kellele kalendrid?

Kalendrite trükkimine on endiselt iga aastane traditsioon, sest lisaks funksionaalsusele kaunistavad need ka kodu ja kontorit. Kalendrite printimine enda kujundusega on ettevõtete seas väga populaarne, olenemata firma suurusest. Kalendrid on ka väga toredad kingitused kolleegidele või sõpradele.

Milleks trükkida kalendreid?

Kalender on üks parimaid trükiseid, sest nende kasutusaeg on lausa terve aasta järjest. Erinevalt lühiajalistest trükistest, kalendreid kasutame me pea igapäevaselt ja nende disain jääb meile meelde. Et vajaliku kalendreid muuta veelgi paremaks, tuleks disanida kalendrid täpselt vastavalt soovile.

Kuidas enda kujundusega kalendreid tellida?

Kõige lihtsam viis on tellida enda kujundusega firma kalendrid meie veebist. Vali enda lemmik kalendri stiil ja kujundus, ning lisa enda pildid. Oleme teinud tellimise protsessi eriti lihtsaks. Kui aga vajad veelgi erilisemat kalendrit, siis võid alati meiega ühendust võtma ja loome silmapaistva kalendri kujunduse teile.

Milline materjal valida, et teha perfektsed Kalendrid?

Valik on meil lai, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Valida saate aga teie.

Glossy paper

Kalendrid printing on the glossy paper gives your Kalendrid super vivid and bright look. The colors will shine under light and are beautiful to look at. Gloss paper is especially recommended when you're printing vivid colors or photos. Printing Kalendrid on the glossy paper are beautiful and all colors stand out.

Matt paper

Kalendrid printing on the matt paper gives your Kalendrid solid business look. Matt paper doesn't shine under the light, which makes it perfect for seeing all the important details at any light conditions. Printing Kalendrid on the matt paper are still beautiful and colors stand out.

Silk paper

Kalendrid printing on the silk coated paper gives your Kalendrid solid business looks. Silk coating is light, so paper almost feel as uncoated and natural. Silk is also eco-fiendly paper option for your Kalendrid printing. On the silk paper, colors are beautiful and stand out.

Glossy carton

Kalendrid printing on the glossy carton gives your Kalendrid prints nice and solid look. Carton is strong and gloss-coating ensures colors are super vivid and bright. Printing of Kalendrid on the glossy carton are beautiful and especially recommended for pictures and colored designs.

Matt kartong

Tugev ja soliidse mati viimistlusega kartong on ideaalne, et Kalendrid trükkida. Matt kartong jätab effektiivse mulje, sest värvid on alati ilusad ja ei läigi valguse käes. Nii saab Kalendrid eriti ägeda välimuse. Trüki kindlasti matt kartongile, kui tahad et sinu ettevõte paistaks välja. Printides Kalendrid matile kartongile jäävad värvid ilusad ja trükis jätab soliidse mulje.

Uncoated carton

Feel the nature with Uncoated carton Kalendrid printing. This carton feels and looks natural. Real paper, shiny colors and easy to write on. These are the keywords, why to print Kalendrid on uncoated carton. Printed Kalendrid on the uncoated carton are solid and make you stand out from the crowd.

KKK

Milliseid kalendreid pakute?

Pagerri veebist saab tellida enda disainiga kõiki vajaminevaid kalendreid, seinakalendrid, lauakalendrid, taskukalendrid ja kasvõi külmkapile magnetkalender.

Milliseid seinakalendreid trükkida saab?

Seinakalendreid on väga palju erinevaid ja lubame, et teeme vastavalt teie soovile täpselt õige. Saame printinda teie piltidega ka trio kalendreid ja spiraalköites kalendreid.

Kas lauakalendreid saab tellida veebis?

Lauakalendrite printimiseks enda kujundusega on meil valik erinevaid põhjasid. Kõige populaarsemad on spiraalköites lauakalendrid, kuid meie valikust leiad ka disainikalendri puidust klotsil. Valik jääb teie teha.

Kuidas tellida Kalendrid veebist?

Me tegime tellimise protsessi eriti lihtsaks. Sa saad ise personaliseerida enda Kalendrid ja lase meil teha kõik muu. Mõne klikiga saad valida enda eelistused trükile kujundusele ja kättesaamisele. Pärast valikute kinnitamist on tellimuse staatus alati reaalajas jägitav.

Kuidas saan kätte Kalendrid order?

Et olla kindlad, et saad enda Kalendrid kätte õigel ajal, saad valida just endale kõige sobilikuma kohaletoimetamise valiku. Või kui eelistad ise järgi tulla, siis võid valida endale lähima Pagerri pickup punkti.

Millal pean maksma Kalendrid order?

Et vältida viivitusi tellimusega, pakume erinevaid maksemeetodeid. Et protsess oleks sujuv, saad maksta lihtsalt ja automaatselt meie veebi kaudu. Kohe kui oleme makse kätte saanud, asume tellimust täitma.

Kuidas saan personaliseerida Kalendrid ?

Enamus valikutest on näha tootelehel. Vali sobilik toode ja peronaliseeri täpselt vastavalt enda vajadustele.

Kuidas saan kujundada enda Kalendrid ?

Oleme teinud selle eriti mugavaks ja pakume Sulle lausa 3 eri varianti. 1) Lae üles enda disain meie süsteemi - See peaks olema juba trükisobilik PDF. 2) Võid disainida meie veebilehel interaktiivse kujundusprogrammi kaudu. Saad valida ka olemasolevatest kujundustest ja lisada enda info. 3) Pakume ka professionaalset kujundusteenust. Meie kogenud disainerid teavad kuidas luua Sulle ideaalsed Kalendrid .

Pagerr marketplace wide selection of prints

Suurim valik kõrge kvaliteediga trükitooteid

Pagerr marketplace wide selection of prints

Parimad trükipartnerid kogu Euroopast ühes kohas

Pagerr marketplace wide selection of prints

Maksimeerime tootmise effektiivsuse ja vähendame jääke

Pagerr marketplace wide selection of prints

Kõrgelt hinnatud ja usaldusväärne trükikogemus

close