Pakkepaberid trükiga

Pakkepaberite printimine ja tellimine otse veebist

Pakkepaberit kulub palju, kui see on laheda stiiliga. Paki palju jaksad, sest meilt saab super hinnaga personaalse disainiga pakkepaberid.

Showing all 2 results

Pakkepaberid trükiga

Kõrge kvaliteediga ja taskukohased Pakkepaberid

Pakkepaberid on mõeldud just teile. Meilt leiad kõige laiema valiku täpselt õigeid trükitooteid. Leiame teile õige trükikoja ja teeme teie Pakkepaberid täpselt sellised nagu soovite. Prindime alati kvaliteetselt ja hoiame teid protsessiga kursis. Vali välja sobilikud efektid ja nii saadki Pakkepaberid trükiga.

Pakkepaberid trükiga trükib Pagerr Select

 Pakkepaberid trükiga rated  stars

Pagerr on trükivahendaja, kes leiab parima tegija vastavalt soovile. Pagerri algorütm leiab enamasti kõige säästlikuma viisi trükkimiseks, tagades parima kvaliteedi ja hinna. Tihti on lõpptrükise tegemisel seotud mitmed trükikojad ja kõik see info on ka meie klientidele nähtav.

Leia teised tegijad

Pagerr Print

Pagerr OÜ
Parda 5, Tallinn 10151
+372 5398 0943
[email protected]

Kellele on vajalikud Pakkepaberid?

Pakkepaberid on vajalikud just sinu ettevõttele. Sa saad personaalsed tooted ja enamatki veel. Koos Pagerriga, sa leiad ideaalse lahenduse enda ettevõttele.

Miks osta Pakkepaberid?

Palju valikuid, sest see on võimalus oma brändi nähtavaks muuta. Pakkepaberid on mõeldud täpselt selle jaoks, et teid nähtavaks muuta. Ja Pakkepaberid saad personaliseerida vaid loetud klikkidega.

Kuidas saada Pakkepaberid ?

Tegime tellimise protsessi lihtsaks, et saaksite Pakkepaberid kiirelt ja mugavalt, täpselt sellisena nagu vaja. Vali sobilikud Pakkepaberid valikud ja lisa effektid, seejärel lae ülesse disain ja hakkamegi tootma.

Milline materjal valida, et teha perfektsed Pakkepaberid?

Valik on meil lai, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Valida saate aga teie.

KKK

Mis on Pakkepaberid?

Me teeme Pakkepaberid igaks olukorraks. Kui sa tahad enda brändiga silmapaistev olla, siis tark on tellida Pakkepaberid. Kasuta täpselt siis kui vaja, ja seal kus vaja enda brändi Pakkepaberid.

Kas saab teha ka erivärve?

jah, Pakkepaberid saad teha endale sobivates värvides. Me ei anna piiranguid, tee vaid enda valikud.

Kui kaua see kestab?

See varieerub, kui kaua Pakkepaberid kestavad, kuid saame öelda, et piisavalt!

 

Kuidas tellida Pakkepaberid veebist?

Me tegime tellimise protsessi eriti lihtsaks. Sa saad ise personaliseerida enda Pakkepaberid ja lase meil teha kõik muu. Mõne klikiga saad valida enda eelistused trükile kujundusele ja kättesaamisele. Pärast valikute kinnitamist on tellimuse staatus alati reaalajas jägitav.

Kuidas saan kätte Pakkepaberid order?

Et olla kindlad, et saad enda Pakkepaberid kätte õigel ajal, saad valida just endale kõige sobilikuma kohaletoimetamise valiku. Või kui eelistad ise järgi tulla, siis võid valida endale lähima Pagerri pickup punkti.

Millal pean maksma Pakkepaberid order?

Et vältida viivitusi tellimusega, pakume erinevaid maksemeetodeid. Et protsess oleks sujuv, saad maksta lihtsalt ja automaatselt meie veebi kaudu. Kohe kui oleme makse kätte saanud, asume tellimust täitma.

Kuidas saan personaliseerida Pakkepaberid ?

Enamus valikutest on näha tootelehel. Vali sobilik toode ja peronaliseeri täpselt vastavalt enda vajadustele.

Kuidas saan kujundada enda Pakkepaberid ?

Oleme teinud selle eriti mugavaks ja pakume Sulle lausa 3 eri varianti. 1) Lae üles enda disain meie süsteemi - See peaks olema juba trükisobilik PDF. 2) Võid disainida meie veebilehel interaktiivse kujundusprogrammi kaudu. Saad valida ka olemasolevatest kujundustest ja lisada enda info. 3) Pakume ka professionaalset kujundusteenust. Meie kogenud disainerid teavad kuidas luua Sulle ideaalsed Pakkepaberid .