Postkaardid veebist

Postkaartide printimine ja tellimine otse veebist

Postkaardid trüki parimale materjalile, suurepärase kvaliteediga. Nii jätad kaardi saajale kordumatu mulje ja mälestuse. Printimine mugavalt Pagerrist.

Showing all 2 results

Trüki Postkaardid veebist

Kõrge kvaliteediga ja taskukohased Postkaardid

Postkaardid on mõeldud just teile. Meilt leiad kõige laiema valiku täpselt õigeid trükitooteid. Leiame teile õige trükikoja ja teeme teie Postkaardid täpselt sellised nagu soovite. Prindime alati kvaliteetselt ja hoiame teid protsessiga kursis. Vali välja sobilikud efektid ja nii saadki Trüki Postkaardid veebist.

Trüki Postkaardid veebist trükib Pagerr Select

Trüki Postkaardid veebist rated  stars

Pagerr on trükivahendaja, kes leiab parima tegija vastavalt soovile. Pagerri algorütm leiab enamasti kõige säästlikuma viisi trükkimiseks, tagades parima kvaliteedi ja hinna. Tihti on lõpptrükise tegemisel seotud mitmed trükikojad ja kõik see info on ka meie klientidele nähtav.

Leia teised tegijad

Pagerr Print

Pagerr OÜ
Parda 5, Tallinn 10151
+372 5398 0943
[email protected]

Kellele on vajalikud Postkaardid?

Postkaardid on vajalikud just sinu ettevõttele. Sa saad personaalsed tooted ja enamatki veel. Koos Pagerriga, sa leiad ideaalse lahenduse enda ettevõttele.

Miks osta Postkaardid?

Palju valikuid, sest see on võimalus oma brändi nähtavaks muuta. Postkaardid on mõeldud täpselt selle jaoks, et teid nähtavaks muuta. Ja Postkaardid saad personaliseerida vaid loetud klikkidega.

Kuidas saada Postkaardid ?

Tegime tellimise protsessi lihtsaks, et saaksite Postkaardid kiirelt ja mugavalt, täpselt sellisena nagu vaja. Vali sobilikud Postkaardid valikud ja lisa effektid, seejärel lae ülesse disain ja hakkamegi tootma.

Milline materjal valida, et teha perfektsed Postkaardid?

Valik on meil lai, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Valida saate aga teie.

KKK

Mis on Postkaardid?

Me teeme Postkaardid igaks olukorraks. Kui sa tahad enda brändiga silmapaistev olla, siis tark on tellida Postkaardid. Kasuta täpselt siis kui vaja, ja seal kus vaja enda brändi Postkaardid.

Kas saab teha ka erivärve?

jah, Postkaardid saad teha endale sobivates värvides. Me ei anna piiranguid, tee vaid enda valikud.

Kui kaua see kestab?

See varieerub, kui kaua Postkaardid kestavad, kuid saame öelda, et piisavalt!

 

Kuidas tellida Postkaardid veebist?

Me tegime tellimise protsessi eriti lihtsaks. Sa saad ise personaliseerida enda Postkaardid ja lase meil teha kõik muu. Mõne klikiga saad valida enda eelistused trükile kujundusele ja kättesaamisele. Pärast valikute kinnitamist on tellimuse staatus alati reaalajas jägitav.

Kuidas saan kätte Postkaardid order?

Et olla kindlad, et saad enda Postkaardid kätte õigel ajal, saad valida just endale kõige sobilikuma kohaletoimetamise valiku. Või kui eelistad ise järgi tulla, siis võid valida endale lähima Pagerri pickup punkti.

Millal pean maksma Postkaardid order?

Et vältida viivitusi tellimusega, pakume erinevaid maksemeetodeid. Et protsess oleks sujuv, saad maksta lihtsalt ja automaatselt meie veebi kaudu. Kohe kui oleme makse kätte saanud, asume tellimust täitma.

Kuidas saan personaliseerida Postkaardid ?

Enamus valikutest on näha tootelehel. Vali sobilik toode ja peronaliseeri täpselt vastavalt enda vajadustele.

Kuidas saan kujundada enda Postkaardid ?

Oleme teinud selle eriti mugavaks ja pakume Sulle lausa 3 eri varianti. 1) Lae üles enda disain meie süsteemi - See peaks olema juba trükisobilik PDF. 2) Võid disainida meie veebilehel interaktiivse kujundusprogrammi kaudu. Saad valida ka olemasolevatest kujundustest ja lisada enda info. 3) Pakume ka professionaalset kujundusteenust. Meie kogenud disainerid teavad kuidas luua Sulle ideaalsed Postkaardid .